Вас вітає Рівненська ЗОШ
Середа, 23.05.2018, 12:02
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна організація харчуванняРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 68
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
                             4.4. Організація харчування учнів.

Харчування учнів школи здійснюється в шкільній їдальні, яка розрахована на 52 посадочних місця. Безкоштовне одноразове гаряче харчування , за рахунок державного бюджету, організоване для всіх  учнів 1-4 класів ( 30 учнів) та дітей з малозабезпечених сімей (4 учня).

  Вартість харчування для учнів 1-4 класів становить 5 грн. 27 коп., а для дітей з малозабезпечених сімей – 6 грн. 22 коп.

  Для решти учнів організоване гаряче харчування за кошти батьків. Вартість такого харчування становить 5 грн.

   З метою поліпшення харчування в школі проводиться організаційна робота щодо максимального охоплення учнів гарячим харчуванням, як на початку року так і впродовж його. На початку навчального року видається наказ «Про організацію харчування учнів», в якому визначено контингент учнів, яких звільнено від оплати за харчування, особи, відповідальні за організацію харчування, затверджуються графіки харчування, призначаються чергові вчителі по їдальні під час обідів.

 Перспективне меню узгоджується із райСЕС, постійно ведеться контроль за якістю продуктів та готових блюд, за веденням усіх необхідних журналів та дотриманням меню. Харчуванням охоплено 73 учня, що становить 78% всіх учнів школи. Норми харчування та його порядок відповідають вимогам, встановленим Кабміном України. Шкільна їдальня функціонує з дотриманням санітарно-гігієнічних норм про що свідчить відсутність приписів райСЕС.

  Харчоблок забезпечений всім необхідним технічним  обладнанням, необхідною кількістю посуду, миючих та дезінфікуючих засобів.

  З метою здешевлення вартості за харчування правління ВАТ «Племзавод ім.. Шмідта» щороку безкоштовно виписує 50-70 кг. м'яса, вирощуються овочі на пришкільній ділянці.

4.5. Стан дитячого травматизму.

  Школа забезпечена нормативними документами, що регламентують діяльність школи з питань попередження дитячого травматизму. Наказом по школі призначено відповідального за організацію роботи з профілактики дитячого травматизму

За останні три роки в школі не було випадків травмування учнів під час навчально-виховного процесу. Разом з тим є випадки побутового травматизму.

 В школі розроблено низку заходів щодо попередження травматизму учнів. Було вивчено стан викладання ОБЖ, проведено батьківські збори, присвячені проблемам дитячого травматизму. проведені класні та загально-шкільні заняття з правил дорожнього руху. Щороку протягом вересня місяця проводиться місячник «Увага! Діти на дорозі». За останні роки випадків дорожнього травматизму з учнями школи не було. Зафіксовано 3 випадки побутового травматизму.

4.5. Забезпечення умов для збереження здоров'я учнів.

    Збереження та зміцнення  здоров'я дітей є однією з основних проблем, над якою наполегливо працює педагогічний колектив школи.

Важливою ланкою цієї роботи є створення належних санітарно-гігієнічних, технічних, організаційних умов для навчання учнів у школі.

  Для поліпшення теплового режиму школи було замінено вікна в спортивному залі, 3 віконно-дверних блоків,  двоє вхідних дверей, закладений цеглою віконний пройм на запасному сходинковому марші, побудовані у відповідності санітарних вимог внутрішні туалети.

 Технічні показники приміщень школи ( температурний режим, світловий режим, санітарно-гігієнічний стан) дозволяють вести навчально-виховний процес в безпечному для здоров'я учнів режимі.

  Значна увага приділяється в школі організаційним заходам, направленим на збереження здоров'я дітей. Школа працює в одну зміну, режим роботи (розклад дзвоників, розклад уроків, кількість канікулярних днів) визначаються з урахуванням вікових особливостей учнів.З метою розвантаження учнів від розумової перенапруги в початкових класах на кожному уроці проводяться фізкультхвилинки, у 8 класі за рахунок шкільного компоненту впроваджено третій урок фізичної культури. Збільшено за рахунок варіативної частини до однієї години на тиждень вивчення курсу Основ здоров'я у 8 і 9 класах. Систематично працюють спортивні гуртки в школі, які ведуть вчитель фізичної культури Гуров І.І., тренер з греко-римської боротьби від ВАТ «Племрадгосп ім. Шмідта» Літвінчук В.Г.  та тренер з футболу від ДСШ «Колос»- Аннишинець О.П.

  Організовано безкоштовне харчування для учнів 1-4 класів, дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей.

      Така робота дає позитивні наслідки. За останні три роки школа жодного разу не закривалася на карантин з причин захворюваності учнів грипом.

  Але з аналізу стану здоров'я учнів видно, що захворюваність ( з різними діагнозами)  збільшується. Тому  проблема збереження здоров'я учнів є нагальною проблемою, яка стоїть перед школою, і для її вирішення  потрібні значні фінансові ресурси та наполеглива співпраця державної влади, громадських організацій, батьків та педагогів.


Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Copyright MyCorp © 2018
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz