Вас вітає Рівненська ЗОШ
Четвер, 22.08.2019, 19:45
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Поради батькам випускниківРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 68
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Поради батькам щодо підготовки випускників до ЗНО !

     Шановні батьки випускників!

     Триває підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. Ви вже чули, як готувалися до цього випробування ваші знайомі, друзі, але результат іспиту інколи виявлявся для них неочікуваним і образливим. Отримані під час тестування бали не бувають справою чистого інтелекту, вони завжди включають емоційні та вольові процеси, які, породжуючись навчанням, впливають на його освітній і виховний результати. Вирішальна роль у підготовці до ЗНО належить як навчальному процесові, його змісту, методам, усій організації як індивідуальної, так і колективної навчальної діяльності учнів, так і відношенню батьків до навчання в школі їх дитини і ситуації всередині сім’ї.

    Байдуже ставлення батьків до успіхів дитини, школи знижує цінність освіти в очах школярів. А тому, шановні батьки, постійно цікавтесь життям вашої дитини, навіть якщо це вже випускник школи.

Ø Створіть всі умови для того, щоб у сина чи доньки було прагнення самостійно здобувати знання. Не запам’ятовувати, а перед усім аналізувати, осмислювати, розуміти матеріал, виявляти особисту розумову активність у засвоєнні навчального матеріалу. Тоді і запам’ятовування стане більш легким і ґрунтовним.

Ø  Налаштовуйте своїх дітей і на те, що випускник повинен мати власний, індивідуальний стиль роботи та підготовки до випробувань, що дозволив би якомога повніше розкрити юну особистість.

Ø Підкреслюйте, що якість роботи залежить від уміння правильно організовувати її. Адже, якщо спільно з педагогами ви будете навчати дітей планувати свої справи, вибирати найбільш підходящий для занять режим дня, цінувати час, розумно розподіляти його, то результат буде значно кращим.

Ø Не підвищуйте тривожність дитини напередодні тестування — це може негативно позначитися на результаті тестування. Дитині завжди передається хвилювання батьків, і якщо дорослі у відповідальний момент можуть впоратися зі своїми емоціями, то дитина в силу вікових особливостей може емоційно «зірватися». Не переймайтеся про кількість балів, які дитина отримає на тестуванні, і не критикуйте дитину після іспиту. Вселяйте думку, що кількість балів не є досконалим вимірюванням її можливостей.

Ø Підвищуйте їхню впевненість у собі, тому що чим більше дитина боїться невдачі, тим більше ймовірності допущення помилок.

Ø Спостерігайте за самопочуттям дитини, адже ніхто, крім Вас, не зможе вчасно помітити і запобігти погіршенню стану дитини, пов’язаного з перевтомою.

Ø Контролюйте режим підготовки дитини, не допускайте перевантажень, поясніть дитині, що вона обов’язково повинна чергувати заняття з відпочинком. Забезпечте зручне місце для занять, прослідкуйте, щоб ніхто з домашніх не заважав.

Ø Зверніть увагу на харчування дитини: під час інтенсивного розумового напруження необхідна поживна і різноманітна їжа і збалансований комплекс вітамінів. Врахуйте загальновідомий факт, що такі продукти, як риба, сир, горіхи, курага і т.д. стимулюють роботу головного мозку.

Ø Допоможіть дітям розподілити теми підготовки по днях.

Ø Ознайомте дитину з методикою підготовки до іспитів. Не має сенсу зазубрювати весь фактичний матеріал, достатньо переглянути ключові моменти і вловити зміст і логіку матеріалу. Дуже корисно робити короткі схематичні виписки і таблиці, впорядковуючи досліджуваний матеріал за планом. Якщо дитина не вміє, покажіть їй, як це робиться на практиці. Основні формули і визначення можна виписати на листочках і повісити над письмовим столом, над ліжком, в їдальні і т.д.

Ø Підготуйте різні варіанти тестових завдань з предмету (зараз існує безліч різних збірників тестових завдань). Велике значення має тренування дитини саме з тестування, адже ця форма відрізняється від звичних йому письмових та усних іспитів

Ø Привчайте дитину орієнтуватися в часі під час тренування за тестовими завданнями і вміти його розподіляти. Тоді у дитини буде навичка уміння концентруватися впродовж усього тестування, що надасть їй спокою і зніме зайву тривожність. Якщо дитина не носить годинник, обов’язково дайте йому годинник на тестування.

Ø Напередодні іспиту забезпечте дитині повноцінний відпочинок, вона повинна відпочити і як слід виспатися.

І на завершення, шановні батьки випускників, порадьте дітям під час іспиту звернути увагу на наступне:

- пробігти очима весь тест, щоб побачити, якого типу завдання в ньому містяться, це допоможе налаштуватися на роботу;

- уважно прочитати питання до кінця і зрозуміти його зміст (характерна помилка під час тестування — не дочитавши до кінця, за першими словами вже припускають відповідь і квапляться її вписати);

- якщо не знаєш відповіді на запитання чи не впевнений, пропусти його і познач, щоб потім до нього повернутися;

- якщо не зміг протягом відведеного часу відповісти на запитання, чи є сенс покластися на свою інтуїцію і вказати найбільш ймовірний варіант.

І пам’ятайте: найголовніше — це знизити напругу та тривожність дитини і забезпечити відповідні умови для занять.

Маємо надію, що батьки випускників дослухаються до наших порад і створять оптимальні умови для своїх дітей в період завершення навчання в школі та при вступі до вищих навчальних закладів.

Бажаємо успіхів та добрих результатів!

Допуск учасників до пункту проведення ЗНО

       Всі тести зовнішнього незалежного оцінювання розпочинаються об 11-й годині. Допуск учасників зовнішнього оцінювання до пункту ЗНО починається за 45 хвилин та припиняється за 10 хвилин до початку зовнішнього оцінювання. У разі несприятливих погодних умов учасники зовнішнього оцінювання повинні бути допущені до вестибюля пункту ЗНО завчасно.

Учасник зовнішнього оцінювання для допуску до пункту ЗНО обов’язково має пред’явити:

 • Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання;
 • документ, назва і номер якого зазначені у Сертифікаті;
 • запрошення-перепустку для участі в зовнішньому оцінюванні.

За умови відсутності Сертифіката та документа, назва і номер якого зазначені у Сертифікаті, учасник зовнішнього оцінювання не допускається до проходження зовнішнього оцінювання.

Учасники зовнішнього оцінювання, які запізнилися, до пункту ЗНО не допускаються.

Складено на підставі Порядку роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2015 році, затвердженого Наказом МОН № 156 від 17.02.2015 № 156.

23 квітня буде видано і надіслано наказ до ЗНЗ Очаківського району про підвезення учнів 11 кл. до пункту тестування.

Сайт для проходження тестів ЗНО онлайн та підготовки майбутніх абітурієнтів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році створений провідним українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua.

 На сайті «ЗНО онлайн» розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2015 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2015 років.

Спосіб виконання всіх тестових завдань у запропонованих на цьому сайті тестах максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

 Після виконання тестових завдань кожного тесту надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується результат у тестових та рейтингових балах, також визначається час витрачений на виконання тесту.

Для кожного предмету ви можете відкрити повний список всіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви зможете отримати правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.

 Більше інформації про проведення зовнішнього оцінювання ви можете отримати на сайті Освіта.ua та сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites
 • Copyright MyCorp © 2019
  Зробити безкоштовний сайт з uCoz