Вас вітає Рівненська ЗОШ
Четвер, 25.04.2024, 20:17
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Соціальний захист працівниківРеєстраціяВхід
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 68
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
                                             І\/. СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ, ЗБЕРЕЖЕННЯ  ТА  ЗМІЦНЕННЯ  ЗДОРОВ'Я  ПРАЦІВНИКІВ  ОСВІТИ

  4.1. Створення умов для забезпечення прав і свобод учасників навчально-виховного процесу.

 Навчально-виховний процес в школі організовано згідно з нормативно-правовими документами, які регламентують роботу школи.

    Кожного навчального року на серпневій  педагогічній  раді аналізується стан роботи з соціально-економічного захисту учасників навчально-виховного процесу.

  Затверджуються правила внутрішкільного розпорядку, поновлюються посадові обов’язки, один раз на два роки приймається колективний договір між адміністрацією  та профспілковим комітетом школи, складаються угоди з техніки безпеки та охорони праці.  Працюючим жінкам, які мають неповнолітніх дітей надаються додаткові відпустки.

  Всі нормативні акти, накази та розпорядження адміністрації школи, які стосуються навчального навантаження вчителів, відпусток, доплат, режиму роботи школи, узгоджуються з профспілковим комітетом.

   З метою 100% охоплення дітей шкільного віку навчанням в школі постійно проводиться організаційна робота, розробляються і проводяться заходи по недопущенню бездоглядності та невідвідування учнями школи. Проводиться  обстеження  житлових умов учнів з багатодітних, малозабезпечених родин, родин, де склалися незадовільні умови для навчання та виховання дітей.

Таким родинам надається допомога, в тому числі і матеріальна, за рахунок проведення благодійних акцій і спонсорської допомоги.

     Така робота дає позитивні наслідки. За останні 5 років в мікрорайонні школи немає дітей шкільного віку, що не навчаються.

4.2. Забезпечення соціальної підтримки дітей сиріт, дітей з малозабезпечених сімей, та інших учнів із соціально вразливих категорій.

     Соціальна підтримка дітей з малозабезпечених родин та інших учнів із соціально вразливих категорій, а також соціальна підтримка обдарованих дітей в школі проводиться згідно з законом України «про освіту», постановами кабінету Міністрів.

 В школі вивчаються соціально-побутові умови життя кожного учня. За такими даними складається соціальний паспорт школи, що дає змогу вчасно виявити дітей та сімї, які потребують соціальної підтримки. це діти-сироти, діти з малозабезпечених сімей, неповних родин, напівсироти та інші діти, які потребують допомоги. В результаті вивчення житлових та побутових умов в родинах учнів у 2001-2012 навчальному році виявлено, що

    із  96 учнів виховуються в:

ü багатодітних родинах      -  28 учнів ( 11 родин);

ü неповних родинах            -   учень (  родин)

ü малозабезпечених родинах  - 4 учнів ( 2 родини)

ü родинах, де склалися несприятливі побутові і соціальні умови  -  1учень (1  родина)

ü учнів-напівсиріт  -  4 дітей

ü учнів інвалідів – 3 ( 2 родини)

  В поточному році в школі немає дітей-сиріт. Одна дитина-сирота, що навчалася в школі з 1 по 11 клас, закінчила її в минулому році і продовжує навчання у ВНЗ, друга дитина за результатами  медико-педагогічного обстеження направлена на навчання в спеціалізований інтернат для дітей з вадами фізичного розвитку (зору).

  Дітям-сиротам виділялась державна допомога на придбання шкільної і спортивної форми. Вони забезпечувалися безкоштовним гарячим харчуванням.

 Кожного року видається наказ по школі про призначення громадського інспектора, який складає план роботи по соціальній підтримці учнів соціально вразливих категорій. Згідно з цим планом проводяться заходи, направлені на підтримку цих учнів

   Робота по соціальному захисту дітей соціально вразливих категорій ведеться школою спільно з батьківським комітетом та радою школою.

4.3. Організація медичного обслуговування учнів та педагогічних працівників.

  Медичного працівника в школі немає – не передбачено штатним розписом.  За медичне обстеження учнів відповідає Рівненська сільська лікарська амбулаторія на засадах сімейної медицини, де на кожну дитину заведена форма 026/О. Два рази на тиждень проводиться обстеження дітей сімейним лікарем Г.О.Ляшинською та сімейною медсестрою Дудніченко Р.І.. Всі щеплення дітям та підліткам проводяться згідно календаря профщеплень згідно наказу №48 МОЗ України на базі амбулаторії. Поглиблений медичний огляд учнів за участю спеціалістів  Очаківської центральної районної лікарні проводиться 2 рази на рік з подальшим взяттям на диспансерний облік та оздоровлення.

   На кожного учня класу (1-11 класи) заведено паспорт здоров'я,  де починаючи з вересня місяця по червень місяць проводиться обстеження учнів згідно методичних рекомендацій.

  На початку навчального року кожному учню медичним закладом видається довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду згідно яких видаються накази «Про звільнення учнів від уроків фізкультури» та «Про віднесення учнів до медичних груп для занять фізичною культурою»

 Вчителі щорічно проходять поглиблений медичний огляд в березні місяці. Медичні огляди безоплатні. На проходження медичного огляду кожному працівнику виділяється два дні під час весняних канікул. Сільська амбулаторія організовує роботу виїзної бригади лікарів Очаківської ЦРЛ та передвижної  комп’ютерної флюорографії. Проходження медичного огляду фіксується  в санітарних книжках установленого зразка .

Щорічно питання  про результати медичного огляду учнів школи розглядається на нарадах при директорі з участю лікарів амбулаторії.


Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Copyright MyCorp © 2024
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz